محل تبلیغات شما
چون ماجراهای همسایه در پست های خصوصی منتشر میکردم
چند پیام داشتم از خوانندگان عمومی که اخرش ماجرای همسایه تون چی شد ؟
تصمیم گرفتم که شما را هم به صورت عمومی از آخرین نتایج با نوشتن این پست باخبر کنم
عرضم به خدمتون که ما نه با یک نفر بلکه با یک خانواده غیر عادی روبه رو هستیم که بیشترین سهم این مزاحمت ها و اذیت ها مربوط به زن آقای همسایه است که به گفته مادرشوهرش و شواهد محرز شده چون دارای اختلال شخصیت و بیماری روانی جدی است واقعا همسرش از پسش برنمیاد یا به قول مادرشوهرش ،پسرم در جوارش شکل خودش شده ( دقیقا درست میگه با پسر ظاهر معقولش حزف میزنی متوجه میشی سازمان ذهنیش کلا از هم پاشیده شده اینقدر این زن دیوانه مخش خورده )
هر چند مادر هم فردی قابل اعتماد نیست چون در این مدت گفته هاش پر از تناقضات زیادی بوده و من هم کامل مراقب بودم و احتیاط کردم که حرفی نزنم بر علیه خودم بعد ها استفاده بشه ، و با ایشون طبق توصیه بزرگان بادوستان مروت با دشمنان مدارا رفتار کردم و دقیقا با ایشون در ت مدارا هستم
تلاشهای من و بعد حسن در این پروسه خوشبختانه تا الان نتیجه داده خیلی بها و انرژی براش دادیم
اما بسیار بسیار راضیم که موفق شدم و میدونستم اگر این راه را انتخاب کنم به هرحال تاوان داره
سکوت در مقابل ناحقی و ظلم برام دردناک شده در نتیجه اصولا در هر ماجرای درصدد هستم که حقم مطالبه کنم و هچنین مقابل یک رفتار اشتباه سکوت نکنم که موجب ظلم پروری بشه چون خودم در مقابل وجدان جمعی و دیگران مسئول میدانم
( نمیتونم از جزییات ماجرا به صورت عمومی بنویسم اما بدونید که تا میتونستند اذیت کردند اما اینقدر جدی و قانونی باهاشون برخورد کردم ‌و هر کاری کردند تو این مدت آتو از من بگیرند تحریکم کنند که یه شکایتی چیزی از من دستشون باشه ولی نتونستند و بالاخره تمام شواهد برعلیه اشون مستند شد )
راضیم چون دیگه بعد از ابلاغیه و مراجعشون به دادسرا اردک ها را ابداً داخل مشاع ( حیاط،، باغچه و حیاط خلوت و حتی یک دقیقه هم نیاوردن ) معلوم هست حسابی مورد تذکر قرار گرفتند و از عواقب این ماجرا جریمه و حبس بهشون هشدار داده شده توی خونه ، اردک های بزرگشون را نگهداری میکنند دیگه شما فکر کنید اردک های راست روده با بو کثیفیشون چه خونه ای براشون ساختند که به ما مربوط نیست با هم خوشبخت باشند چون واقعا صداشون دیگه اونقدر به ما نمیرسه ما هم اینقدر دیگر سخت گیر نیستیم

راضیمممم از پیگیری ماجرا چون حیاط خلوت پنجره اش به اتاق خواب ما و باربد راه داشت باربد به شدت از صداشون کلافه شده بود مزاحم آرامش و درس خوندنش بودند اما الان فضا اتاق من و باربد اروم شده .
بیش از همه از این نتیجه برای همسر موقر و متینم خوشحالم که با نهایت متانت و درستی به عنوانهای مختلف از طریق دوستی و مسالمت خواست این ماجرا را حل کنه ، ولی متاسفانه با رفتارهای غیر منطقی و نا معقول همسایه مواجهه شدند که در نهایت آخرین بار قبل شکایت که با آقای همسایه صحبت کرد گفته بود شما هر جا میخوای بری برو شکایت کن قانون به من حق میده تازه وقتی به من حق داد از تون خسارت میگیرم و اعاده حیثیت میکنم و حسن هم خیلی اروم خداحافظی کرده بود و گفته بود چشم قانون میگذاریم در مورد این ماجرا نظر بده
اینقدر اون شب آقای همسایه نا محترم و یکی از دوستان ابلهش اعصاب حس را با حرفهای بی منطقی خورد کردند که حد نداشت و منجر به این شدند که من سفرم نصف و نیمه رها کنم وبرای پیگیری شکایت برگردم
قاعدتا الان عمق دل شوهر عزیزم خنک شده که این اقا فهمید همیشه هم این شیوه لجبازگونه ،بی منطقی و پروگری ، جواب نمیده یک دفعه هم یک ادم با پشتکاری مثل ما تو این دنیا سر راهش قرار میگیره که برای رفتار زشتش تا اخرش میره
قطعا تا الان فهمیده بعد از دهها بار تذکر که این حق نداره اردک هاش تو مشاع بیاره ، باغچه را نابود نکنه و الکی حقم هست حقم هست نکنه . فهمید حق قانونی نداره و الا جیززززر، میشه

عرض کردم خیلی اذیت کردند به همین راحتی که دارم نتیجه را تا کنون مینویسم نبود، تا نامه ها و ابلاغیه بیاد اینها به بدترین شکل به حالت لجبازگونه و حتی فحاشی و تهدید از سمت خانمش به بدترین شیوه آزار و اذیت کردند
برای این میگم اخرش نشده چون هنوز رای نهایی صادر نشده به هرحال رای باید دست ما بیاد که اگر تکرار شد جهت اجرای احکام استفاده کنیم.
این راهی بود که بها زیاد داشت از اولم میدونستم اما انتخاب من در نهایت این بود که بهای اون را قبول کنم و هزینه مالی و وقتی ، جانی بزارم تا پیگیر این کار بشم
دیگه قطعا این ساختمان برای من مثل قبل نیست و اگر موقعیتی خوبی پیش بیاد جا به جا میشم
درسته زن همسایه به معنای واقعی بیماره و میخواد همجوره آزار برسونه اما من که ضعف اونو میدونم پی لجبازی ، آزار و تحریک اون نیستم در نتیجه اون باغچه ای که براش خیلی زحمت کشیدم اینها تو خونه باشند سمتش نمیرم نه اینکه از کسی بترسم یا مورد خاصی باشه ممکنه تردد زیاد من در حیاط اعصابش به هم بریزه ترجیح میدم این کار نکنم یه وقتی که خونه نیستند خیلی عجله ای میرم یه اب به باغچه میدم اونم چون دلم برای درخت و درختچه ها میسوزه که موجود زنده هستند اب بهشون برسه
مدیریت ساختمان صلاح دیدیم کناره گیری کنیم تا قدر زحمتهای ما دیده بشه . گاهی هر چقدر بگی، مردم قدر نمیدونند یه وقت باید بگذاری و بری تا بفهمند چه بودی چه میکردی در نتیجه این ساختمان چهار واحد نظم و تمیزیش نسبت به قبل قابل مقایسه نیست گفتم که این انتخاب بهاهایی داشت باید پرداخت میشد اینم یکی از بهاش بود

خب الان اقا همسایه خیلی رعایت میکنه اهسته و متین میره و میاد معلومه چون ایشون دادسرا رفته و متوجه شده چقدر رفتارشون نهایت نقض حقوق همسایه و بی فرهنگی است و اگر رعایت نکنه میتونه چقدر متحمل زیان بشه
خانمه هم از طرف شوشوش و بقیه معلومه بهش هشدار دادند تا حدی ساکت شده اما مثل مار زخمی دنبال بهانه است که نیش بزنه و رفتارهای آزاری کوچیک کوچیک از خودش بروز میده
اینقدر محلش نمیزارم که جونش بالا بیاد
مثلا در ورودی ساختمان باز مثل دروازه میزاره و مثل یک گاووو از ساختمان خارج میشه جهت امنیت من اگر خونه باشم چند دقیقه بعد میرم میبندم به دلش حسرت اینو میزارم که بخوام برخورد تندی کنم برام به پلیس زنگ بزنه
کاری اون روزی که ابلاغیه امد کرد و من براش پلیس اوردم همسایه هم شاهد داد که این فحاشی تهدید کرده
متوجه شد نه بابا شوخی نیست این جدی برخورد میکنه
اون روز ش با سر و صدا کفش پاشنه بلند تق تق تق وارد ساختمان شدند خودش بلند بلند قربون صدقه اردک ها میرفت خیلی تابلو که میخواست صداش شنیده بشه
خواهر مجنونش هم از توی راهرو بلند بلند تند میگفت الهی قربون اردک ها برم دردشون بخوره توی سرم ( منم تو دلم گفتم والله من دعای بد برای کسی نمیکنم ولی حالا که خودتون طالب این ماجرا هستید الهی آمین ان شاالله کل خاندان و طایفتون قربون اردک ها برند و دردشون توی فرق سر یکایکتون بخوره به ویژه خواهر عزیز و خود مشنگت که عقلت پاره اجر برداشته )
این فقط یک نمونه رفتارشون هست دیگه خودتون تا اخرش بخونید ولی اصلا به قول حسن مهم نیست مهم نتیجه بود که به نفع ما اتفاق افتاد حالا فحش بده خودش به در و دیوار بزنه اهمیتی نداره
بی نهایت از رضایت درونی حسن خوشحالم خب عزیزم منه حس فعلی اون تمام اذیت ها و ناراحتی که برام در این مسیر ایجاد شده و خواهد شد را میشوره میبره

دو روز پیش مامانش که مثلا در جلوی من در موضع مخالف شدید رفتارهای پسرش و عروسش است و دل بسیار دردمندی از عروسش داره چون عروسه هم مادرشوهره هم را حسابی نقره داغ کرده
خلاصه مادرشوهره برام از این متن های دو هزاری توی گروهها مجازی که خل و چل ها برای هم ارسال میکنند فرستاده کپیش براتون میزارم
میخوام بگم طرف من یک نفر ادم مشکل دار نیست کلا همگی رد دادن و باید نسبت بهشون مراقب بود قبل از اینکه متن را بزارم و شما هم سرگرم بشین و بخندین ، امیدوارم هیچ وقت جلوی هیچ ناحقی سکوت نکنید و اگر حقی ازتون ضایع شد بتونید از مسیر درستش حق خودتون طلب کنید

مادر همسایه :
نامه اسرار آمیزی به نام شانس

سلام
شاید فکر کنید گفته‌های آن کاملاً غیرعقلانی است ولی چیزی را که می‌بینید نمی‌توان انکار کرد!! شاید نتیجه آن، فقط و فقط حاصل انرژی مثبت میلیونها آدمی باشه که انرژیشون رو بدرقه این نامه کرده‌اند.
" متن نامه "
به نام صاحب شانس
"دوست من، با نگاه به این نامه شما ابتدا به یاد خالق عشق باشید و این نامه را زمانی که دریافت می‌کنید به آنچه دوست دارید دست خواهید پیدا کرد. فکر کنید و کسی را که دوست دارید و میدانید گرفتار است برایش با قلبتان دعا کنید تا مشکلات او از طرف خداوند به واسطه شما حل گردد و بعد یک اتفاقی که انتظارش را می‌کشید و حتی تصورش را نمی‌کنید برایتان اتفاق خواهد افتاد.
با دعا برای آن دوست، برکت بیشتر برای شما خواهد رسید!
این یک راز است. راز بقاء انرژی. رازی که در فیزیک و متافیزیک به قانون بقاء انرژی شهرت یافته است"

این نامه از روی شانش برای خوش شانسی شما فرستاده شده است. نسخه اصلی علیرغم اینکه مدعی می‌شوند در کشور انگلستان می‌باشد در ونزوئلا نزد یک دختر دانشجوی مکانیک که نامش ماریاست می‌باشد و ارسال کننده اصلی آن ماریا می‌باشد و این نامه توسط یکی از مهندسین ایرانی که در یکی از پروژه‌های شرکت های ایرانی كه در آنجا مشغول به کار بود به صورت اتفاقی در یک ایمیل کاری از دوست و همکار ونزوئلائیش دریافت شد و او نیز به همه دوستان خود که تعداد زیادی از آنها نیز در ایران بودند ارسال کرد و دوست به دوست به دست شما رسیده است.
این نامه تا کنون طبق اخبار رسمی ماکروسافت، از 15 ماه گذشته تا کنون 49 بار در دنیا به 9 زبان چرخیده است. و افرادی که نامشان در این نامه هستند همه دارای هویت واقعی می‌باشند.
شانس برای شما فرستاده شده است. شاید در دور بعد، نام شما هم به عنوان یکی از این افراد در این نامه قید شود. ظرف مدت کمتر از سه روز پس از دریافت این نامه اخبار خوشی را دریافت خواهید نمود.
این شوخی نیست. با ارسال آن شما خوش شانسی خواهید آورد. پول نفرستید، کپی‌ها را برای اشخاص بفرستید که فکر می‌کنید به شانس احتیاج دارند. این نامه را نگه ندارید. این نامه باید ظرف مدت 96 ساعت ازدست شما خارج شود. یک وکیل بلژیکی می گوید: نود و دو هزار یور بابت حق‌الوکاله‌ام دریافت نمودم ولی احساس می‌کنم چون این زنجیر را شکستم آن را از دست دادم.
در همین حال در اسکاتلند یوهان کی می‌گوید: به دلیل اینکه این نامه را به جریان انداختم 3 روز بعد توانستم در بزرگترین قرعه‌کشی، هدیه بیمه عمر خود را قبل از موعد به ارزش یک میلیون دلار دریافت کنم.
در ایران شخصی به نام شیما حیدری می‌گوید: زمانی که این نامه به دستم رسید ابتدا زیاد توجهی نکردم. آن روزها من کمی نگران، کم حوصله و وضعیت مالی زیاد مناسبی هم نداشتم و زمانی که این نامه به دستم رسید، حدوداً اوایل ماه آگوست سال 2009 میلادی بود که بعد از مدتها ایمیلم را باز کردم؛ اول زیاد توجهی نکردم اما بعد که این نامه را خواندم برایم جالب بود. حتی تا اینقدر جالب بود که بار انرژی مثبت خاصی برایم داشت. من آن را برای کلیه دوستانم ارسال کردم و دو روز بعد از آن فکر بکر و نویی به سرم زد و اولین کاری که کردم رفتم یک DOMAIN به نام ثبت کردم. همین ایده و فکر که بعد از دریافت این نامه به ذهنم رسید، منتج به رونق خارق‌العاده به فعالیت‌های اقتصادی من شد که الان ارزش میلیونی بالایی دارد و حتی توانستم به خیلی از دوستانم نیز در این رابطه کمک شغلی و مالی کنم و من رو خیلی مشهور و ثروتمند کرد.
در این مورد خیلی افراد به این نسخه اعتقاد دارند و برایشان شانس آورده.
تینو یک نقاش معروف محلی هلندی می‌گوید: من و شاگردانم آرزو می‌کنیم یکبار دیگر این نامه به دست ما بصورت اتفاقی برسد. چون یکبار که رسید این کار شانس بالایی برای ما داشت و توانستیم از این راه با خیلی از آدمها در مورد کارمان دوست بشویم.
این اتفاق برای شما هم خواهد افتاد به شرط آنکه شما هم به نوبه خود آن را برای دیگران، حداقل برای همه دوستانتان ارسال نمایید.
حتماُ 20 کپی بفرستید و ببینید که ظرف مدت 4 روز چه اتفاقی می‌افتد. این زنجیره از ونزوئلا شروع شد و این نامه از مارایا پیگیری و به ژوهان مرد خیری در آمریکای شمالی نوشته است. او دانشجوی مهندسی مکانیک است و شاغل. از آنجا که این کپی باید در سراسر جهان بگردد شما باید 20 کپی تهیه نموده و برای دوستان و همکارانتان بفرستید پس از چند روز شما یک سورپریز دریافت خواهید نمود. این یک حقیقت است حتی اگر شما یک شخص خرافاتی نباشید. حداقل به این باور داشته باشید که در آن نامها و هویتهایی وجود دارد که قابل استناد و دسترسی بوده و می‌توان با آنها مکاتبه نمود که این موضوع را تصدیق کنند.
پال سینگ کارمند اداری یک بانک در نپال این ایمیل رادریافت نموده ولی فراموش کرد که این نامه را باید ظرف مدت 96 ساعت ارسال کند. او شغلش را از دست داد؛ کمی بعد نامه را پیدا کرد و 200 کپی ایمیل ارسال نمود و ظرف مدت چند روز شغل بهتری بدست آورد.
بخوانید فقط پاک نکنید.
دوست عزیزشما نیز می‌توانید به جای کپی، این نامه را به 21 نفر از دوستانتان از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید و شانس خود را امتحان کنید یا کپی کنید و به 30 نفر که احتیاج دارند بدهید.
یک پزشک فرانسوی که دوست نداشت نامش عنوان گردد می‌گوید: من هر بار که این نامه به دستم می‌رسد برای دوستانم مجدداً ارسال می‌کنم چون اعتقاد دارم خداوند هر چیزی را که وسیله خوبی قرار می‌دهد و در آن بدی وجود ندارد ما بندگان خوب باید به آن عمل کنیم.
به یاد داشته باشید حتی اگر اعتقادی نداشته باشید این نامه بنا به دلایل خاص و عجیبی عمل می‌کند و برای شما بهترین چیزی را که در قلبتان آرزو می‌کنید به ثمر می‌آورد پس همین الان برای بیست نفر از دوستانتان ارسال کنید.

پی نوشت : شگفتاااااااا

دوستان خصوصی لطفا از اسامی واقعی افراد در کامنت  این پست استفاده نکنید 
مثل من نام ببریید 
متشکرم 

از حس مسئولیت باربد دلم براش ضعف رفت ولی .....

یک دفعه ایی جور شد آمدیم شمال

چنان نمای که هستی

نامه ,هم ,یک ,چون ,همسایه ,خیلی ,این نامه ,که این ,در این ,نامه را ,نامه به ,زیاد توجهی نکردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گریه های امپراطور - دریچه ای رو به فرهنگ و ادبیات معاصر نوشته هایی برای خودم ! kinsdovegwork Mary's game ارتش آباد.تقی قلیخانی کابوس... کمی تامل Heidi's style bulllasucin James's info